KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052090
nr 1405 2090
Ingrid Wermelin
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad Wermelin. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x57 cm
Ingrid Wermelin De Lange, svensk konstnär född 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:36:14
100 kr
150 kr
250 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer